11.02.2022
Izaicinājums jauniešiem “Aklais randiņš ar grāmatu”

Sākot ar 14. februāri – visu mīlētāju dienu, Valkas bibliotēka izaicina 7.-12.klašu skolēnus piedalīties akcijā “Aklais randiņš ar grāmatu” dodot iespēju laimēt piedzīvojumu visai klasei.

 

Lai piedalītos – vadoties pēc īsa apraksta, jāizvēlas grāmata, kura visvairāk uzrunā. Komplektā ar grāmatu katrs dalībnieks saņems vērtēšanas veidlapu, kuru, pēc grāmatas izlasīšanas jāaizpilda un jāiesniedz bibliotekārei.

 

Akcijas pirmajā nedēļā būs pieejamas īpaši atlasītas grāmatas par mīlestību, iemīlēšanos un draudzību.  Piedāvāto grāmatu klāsts ik nedēļu tiks papildināts ar citu tēmu un sižetu daiļdarbiem, nodrošinot interesantu un saistošu lasāmvielu līdz pat akcijas noslēgumam – 14. maijam.

 

Lai iegūtu papildus punktus, e-pastā zane.simane@valka.lv vai Whatsapp 29153117 jāiesūta fotogrāfija vai īss video, kā un kur lasi izvēlēto grāmatu. Iesūtītais materiāls tiks publicēts Valkas bibliotēkas mājaslapā biblioteka.valka.lv un sociālo tīklu Facebook un Instagram profilos. 

 

Klase, kura būs visaktīvāk piedalījusies akcijā “Aklais randiņš ar grāmatu”, iegūs iespēju vasaras sākumā doties kopīgā piedzīvojumā. Iesūtīto fotogrāfiju un video īpašnieki piedalīsies Jāņa Rozes grāmatnīcas dāvanu kartes izlozē.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ance Andrējeva-Empele

Valkas novada Centrālās bibliotēkas

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.