22.07.2020
Valkas novada bibliotēkās notiek Mazā Pūčulēna skoliņa

Jau trešo gadu Valkas novada bibliotēkas īsteno Vislatvijas lasīšanas veicināšanas programmu “Grāmatu starts”. Šogad Valkas novadā tajā piedalās 19 bērni kopā ar ģimeni.

Programmas ietvaros bibliotēkās tiek organizēta Mazā Pūčulēna skoliņa ar trim nodarbībām – ar bibliotēkas iepazīšanu, radošām nodarbēm, kopīgām spēlēm un mājas uzdevumiem. Skoliņas noslēgumā oktobrī Valkas bibliotēkā tiksies visas ģimenes, lai katrs programmas dalībnieks saņemtu īpaši veidoto „Grāmatu starta“ pūču komplektiņu: mugursomu, lasāmgrāmatu, mīļlietiņu un noderīgu materiālu vecākiem par lasīšanu.

Valkas novadā programmas darbu koordinē Valkas novada Centrālā bibliotēka, sadarbojoties ar Ērģemes pagasta bibliotēku, Kārķu pagasta bibliotēku, Vijciema pagasta bibliotēku, Zvārtavas pagasta bibliotēku un Valkas pagasta bibliotēku Lugažos un Sēļos.

Dalību “Grāmatu startā” atbalsta Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība un Valkas novada dome.

Informāciju sagatavoja
Una Grāve, Valkas novada Centrālās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas galvenā bibliotekāre

"Grāmatu starta" 1.nodarbība Valkas pagasta bibliotēkā Sēļos 13.jūlijā
"Grāmatu starta" 1.nodarbība Valkas bibliotēkā 16.jūlijā