Mazā Pūčulēna skoliņa Valkas novadā turpinās

Šogad Valkas novadā programmas “Grāmatu starts” Mazā Pūčulēna skoliņā piedalās 19 bērni kopā ar ģimeni.

Vasarā jau notikusi skoliņas pirmā nodarbība, kurā iepazīta tuvākā bibliotēka. Tuvojoties rudenim tiek organizēta otrā nodarbībā, kurā bērni kopā ar ģimeni tiek aicināti spēlēties. Katru reizi dalībnieki saņem arī mājas uzdevumu.

Trešā nodarbība – Mazā Pūčulēna skoliņas noslēgums - 24.oktobrī Valkas bibliotēkā tiksies visas ģimenes, lai katrs programmas dalībnieks saņemtu īpaši veidoto „Grāmatu starta“ pūču komplektiņu: mugursomu, lasāmgrāmatu, mīļlietiņu un noderīgu materiālu vecākiem par lasīšanu.

Valkas novadā programmas darbu koordinē Valkas novada Centrālā bibliotēka, sadarbojoties ar Ērģemes pagasta bibliotēku, Kārķu pagasta bibliotēku, Vijciema pagasta bibliotēku, Zvārtavas pagasta bibliotēku un Valkas pagasta bibliotēku Lugažos un Sēļos.

Dalību “Grāmatu startā” atbalsta Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība un Valkas novada dome.

Informāciju sagatavoja

Una Grāve, Valkas novada Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas vadītāja

"Grāmatu starta" 2.nodarbība Ērģemes pagasta bibliotēkā 21.augustā
"Grāmatu starta" 2.nodarbība Valkas bibliotēkā 24.augustā