Mazā Pūčulēna skola Valkas novada bibliotēkās arī šogad

2019.gadā Valkas novada septiņas bibliotēkas aicina piedalīties Vislatvijas lasīšanas veicināšanas programmā “Grāmatu starts”.

Tās ietvaros tiek organizēta Mazā Pūčulēna skola un tiek iesaistīta lasīšanā visa ģimene, piedāvātas radošas un attīstošas nodarbības, kā arī rosināts, lai arī turpmāk bibliotēku durvis visjaunākajiem, 3-4 gadus veciem, lasītājiem ir atvērtas.

Programmas ietvaros 2019.gadā Mazā Pūčulēna skola ar bibliotēku kopīgi veidotām nodarbībām tiek organizēta Valkas novada Centrālajā bibliotēkā, Valkas pagasta Lugažu bibliotēkā, Valkas pagasta Sēļu bibliotēkā, Ērģemes pagasta bibliotēkā, Kārķu pagasta bibliotēkā, Vijciema pagasta bibliotēkā un Zvārtavas pagasta bibliotēkā.

“Grāmatu starta” idejas autors ir LNB Bērnu literatūras centrs. Programma paredzēta pirmsskolas vecuma bērniem un viņu vecākiem, lai radītu interesi par aizraujošo grāmatu pasauli un bibliotēku kā interesantu vietu, kur izzināt pasauli, rosinātu bērnos lasītprieku un stiprinātu lasīšanas tradīciju ģimenēs.

Idejas rosinātāja un programmas “Grāmatu starta” Valkas novadā koordinētāja 2019.gadā ir Valkas novada Centrālā bibliotēka. Dalību “Grāmatu startā” atbalsta LNB Atbalsta biedrība un Valkas novada dome.

Una Grāve, Bērnu literatūras nodaļas galvenā bibliotekāre