Atklāta pieteikšanās “Mazā Pūčulēna skolā”!

Valkas novada bibliotēkas aicina ģimenes, kurās aug 3-4 gadus veci bērni, līdz maija beigām pieteikties dalībai “Mazā Pūčulēna skolā” savai dzīvesvietai tuvākajā bibliotēkā.

Pasākums “Mazā Pūčulēna skola” notiek Vislatvijas lasīšanas veicināšanas programmas “Grāmatu starts” ietvaros sesto gadu. Tas ir nodarbību cikls visai ģimenei, caur kurām iepazīt bibliotēku kā interesantu vietu, dažādo grāmatu pasauli, kas rosina bērnos lasītprieku, vēlmi atklāt, izzināt un piedzīvot, un stiprināt lasīšanas tradīcijas ģimenē.

“Mazā Pūčulēna skola” pirmās divas nodarbības notiek dzīvesvietai tuvākajā bibliotēkā Ērģemē, Kārķos, Valkā, Valkas pagastā, Vijciemā vai Zvārtavā. Pasākumu noslēdzošā – trešā nodarbība tiek īstenota Valkas bibliotēkā, kur vienuviet tiekas visi “Mazā Pūčulēna skolas” absolventi. Katram dalībniekam par veiksmīgi aizvadītām nodarbībām tiek dāvināts īpaši veidots “Grāmatu starta” pūču komplekts: mugursoma, lasāmgrāmata, mīļlietiņa un noderīgs materiāls par lasīšanu vecākiem.

Pieteikšanās nodarbībām “Mazā Pūčulēna skola” līdz 31. maijam rakstot vai zvanot uz tuvāko bibliotēku:

Ērģemes bibliotēka – ergemesbiblioteka@valka.lv, 26204779, Līga Kondratjeva;

Kārķu bibliotēka – karkubiblioteka@valka.lv, 26160869, Inga Bāliņa

Valkas bibliotēka – zane.simane@valka.lv, 29153117, Zane Sīmane

Sēļu bibliotēka – valkasbiblioteka@valka.lv, 28657306, Ilze Sermuse

Vijciema bibliotēka – vijciemabiblioteka@valka.lv, 27326139, Ilona Motuka

Zvārtavas bibliotēka – zvartavasbiblioteka@valka.lv, 22034783, Ineta Namniece

Valkas novadā darbu Vislatvijas lasīšanas veicināšanas programmā “Grāmatu starts” koordinē Valkas novada Centrālā bibliotēka, sadarbojoties ar Ērģemes, Kārķu, Vijciema, Zvārtavas un Sēļu bibliotēkām. Dalību programmā atbalsta Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība un Valkas novada dome.

Informāciju sagatavoja:

Ance Andrējeva-Empele