Noslēgusies Valkas bibliotēkas BJVŽ ’20 dalībnieku godināšana

Arī šogad Valkas bibliotēkā bijuši čakli lasītāji, kas ir ieinteresēti ne vien iepazīt un izlasīt lasīšanas veicināšanas programmas "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija" grāmatu kolekciju, bet arī piedalīties to vērtēšanā.

Šogad jau 21. gadu lasītāji tika sveikti ar jaunu, ekspertu izraudzītu grāmatu kolekciju. Lasīt vairāk.

Kā pateicību par piedalīšanos grāmatu lasīšanā un vērtēšanā, Valkas bibliotēka ik gadu saviem BJVŽ ekspertiem rīko īpašu godināšanas pasākumu,  dāvinot LNB Bērnu literatūras centra sarūpētos suvenīrus.

Arī šogad, noslēdzot BJVŽ ’20 gadu, ņemot vērā pulcēšanās ierobežojumus, Valkas bibliotēkas žūrijas dalībnieki saņēma viņiem adresētu ielūgumu ar aicinājumu ierasties Valkas bibliotēkā, saņemt žūrijas suvenīru un atstāt vēstījumu citiem lasītājiem.

Informāciju sagatavoja

Una Grāve, Valkas novada Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas vadītāja

Valkas bibliotēkas BJVŽ ’20 dalībnieku godināšana (7.06.-11.06.)