28.05.2019
Audiogrāmatas - Latvijas Neredzīgo bibliotēkas piedāvājums Valkas bibliotēkas lasītājiem

Nevari lasīt parasto grāmatu? Izvēlies audiogrāmatu!

Valkas novada Centrālā bibliotēka noslēgusi vienošanos ar Latvijas Neredzīgo bibliotēku (LNerB) par starpbibliotēku abonementa pakalpojumiem. Šī vienošanās dod iespēju Valkas bibliotēkas lasītājiem, kuri apliecina, ka redzes vai citu lasīšanas grūtību dēļ viņiem nepieciešama informācija pielāgotā formātā (Autortiesību likums, 22I.pants), izmantot Latvijas Neredzīgo bibliotēkas pielāgotās literatūras krājumu. Krājumā ietilpst LNerB Skaņu ierakstu studijā ieskaņotās audiogrāmatas MP3 formātā, grāmatas Braila rakstā vai palielinātā drukā.

Pielāgotās literatūras saraksts pieejams LNerB vietnē sadaļās “Jaunieguvumi” un “E-katalogs”.

Plašāka informācija par grāmatu pasūtīšanu Valkas novada Centrālās bibliotēkas Pieaugušo literatūras nodaļā.

Kontaktinformācija: valkasbiblioteka@valka.lv

Tālr. 64723672, mob. 29136199