Atklās Artūra Kvēpa personālizstādi “Publisks pārskats”

5. septembrī, plkst. 14.00 Valkas novada Centrālajā bibliotēkā notiks Artūra Kvēpa personālizstādes "Publisks pārskats" atklāšana.

Artūrs Kvēps ir mākslinieks – autodidakts. Izstādē apskatāmie, filigrānie darbi ir zīmēti akvareļtehnikā un tie aptver dažādu tēmu loku. Īpaši tuva tēma mākslā Artūram Kvēpam ir pilsētvide un daba.

Artūrs Kvēps ir piedalījies vairākās Valkas un Valgas mākslinieku izstādēs. Šogad izstādes autors piedalījās labdarības izsolē “Zem vienām debesīm”, kas bija veltīta risinājumu meklēšanai un aizsardzības pasākumu organizēšanai pret koronavīrusu (COVID-19).

Autora darbi atrodas personālkolekcijās Latvijā, Honkongā un Vācijā.

“Izstādē redzamie darbi ir tapuši trīs gadu laikā un neviens no tiem vēl nav izstādīts publiskā telpā, tāpēc izstādei dots nosaukums “Publisks pārskats””, saka mākslinieks.

Izstāde Valkas novada Centrālajā bibliotēkā būs apskatāma līdz 7.oktobrim.

Inese Avotiņa,
Valkas novada Centrālās bibliotēkas Lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītāja