03.01.2018
Atgādinām par portāla Letonika.lv izmantošanas iespējām!

Letonika.lv ir abonējama datu bāze, taču bibliotēkas reģistrētajiem lietotājiem ir iespēja pieslēgties tai bez maksas savos mājas datoros, izmantojot bibliotēkas izsniegto pieejas paroli.

Datu bāze Letonika.lv ir uzticams avots ar plašu informāciju par Latviju. Sadarbojoties ar autoriem un iesaistoties projektos, ir radīta viena no apjomīgākajām un kvalitatīvākajām digitālās informācijas krātuvēm latviešu valodā. Te pieejamā informācija apkopota 11 enciklopēdijās un citos uzziņu resursos, 13 dažāda veida vārdnīcās (tulkojošās, skaidrojošās, terminoloģijas), digitālajās  kolekcijās ar 10 000 attēliem, audioierakstiem un video materiāliem. Latviešu literatūras bibliotēkā lasāmi 200 pilnteksta literārie darbi, pieejama valodas atbalsta krātuve, kurā iespējams noskaidrot gramatikas jautājumus, izmantot Sinonīmu vārdnīcu.

Jautājiet bibliotekārei!