Valkas bibliotēkas Sniegavīru akcija atgriežas!

Valkas bibliotēka aicina ikvienu interesentu visa janvāra garumā iesaistīties sniegavīru foto akcijā “Palīdzi sniegavīram Olafam atrast savus radiniekus!”.

Lai piedalītos, līdz 31. janvārim:

• uzvel savu sniegavīru, sniega sievu, sniega suni vai citu sniega radību,
  • nofotografē,
  • izveido aprakstu – sniega radības vārds, nodarbošanās, dzīvesvieta un cita informācija pēc vēlēšanās (dalībnieka vārds, uzvārds vai komandas nosaukums u.tml.),
  • fotogrāfiju/-as un aprakstu sūti uz e-pastu bernubiblioteka@valka.lv vai Whatsapp 29153117.

Iesūtītie fotoattēli tiks publicēti bibliotēkas mājaslapā un Valkas bibliotēkas Facebook lapā, un Instagram profilā. Katrs akcijas dalībnieks par iesaistīšanos un radošumu saņems bibliotēkas sarūpētas dāvaniņas.

Sniegavīru fotoakciju Valkas bibliotēka organizē trešo gadu. Aizvadītajā gadā tika iesūtītas vairāk kā sešdesmit fotogrāfijas no Valkas, Smiltenes, Valmieras, Rēzeknes un Jēkabpils, kur bija atrasti sniegavīra Olafa radinieki, darbojoties gan individuāli, gan grupās un ģimeņu komandās!

Aizvadītajā gadā iesūtītās fotogrāfijas iespējams apskatīt šeit.

Informāciju sagatavoja:

Ance Andrējeva-Empele