Pasākumi un aktualitātes Valkas bibliotēkā martā

Esam apkopojuši informāciju par pasākumiem un aktualitātēm Valkas bibliotēkā MARTĀ.

SVARĪGI!

Sestdienās bibliotēka atvērta no plkst.9:00-14:00.

Piedāvājam saņemt un nodot bibliotēkas izdevumus (grāmatas, laikrakstus, CD u.c.) arī ārpus darba laika, izmantojot bibliomātu - grāmatu pakomātu. Vairāk par bibliomāta sniegtajām iespējām lasiet šeit.

IZSTĀDES

LITERATŪRAS IZSTĀDE “PRAKSTISKAIS DĀRZS”

Līdz 31. martam Pieaugušo literatūras nodaļā izstādītas grāmatas par dārzkopību.

LITERATŪRAS IZSTĀDE “SKATUVES MĀKSLINIEKS”

Līdz 31. martam Pieaugušo literatūras nodaļā apskatāmas grāmatas par latviešu teātra un kino aktieriem.

NOVADPĒTNIECĪBAS IZSTĀDE “VALKAS NOVADA FOTOGRĀFI – 2023. GADA JUBILĀRI”

No 3. marta līdz 13. maijam Novadpētniecības stendā četriem fotogrāfiem - Uldim Balgam, Jurim Krieviņam, Antonam Rudītim un Dāvim Spundem veltīta izstāde.

GLIEMEŽVĀKU KOLEKCIJAS UN GLEZNU IZSTĀDE “DABA DVĒSELEI”

No 6. marta līdz 28. aprīlim Pieaugušo literatūras nodaļā umurdzietes Natālijas Putniņas gliemežvāku kolekcijas un Dagnijas Līviņas (Limbažu novads) gleznu izstāde “Daba dvēselei”.

Vairāk par izstādi un tās autorēm šeit

LITERATŪRAS IZSTĀDE “KOLEKCIJA ŽANRĀ”

Visa gada garumā Pieaugušo literatūras nodaļas grāmatu stendā eksponēti dažādu žanru atzītākie daiļliteratūras darbi – fantāzija, trilleris, vēsture u.c. žanri.

PASĀKUMI

JAUNO GRĀMATU DIENAS

No 27. līdz 30. martam piedāvājam iepazīties ar jaunajām grāmatām. To izsniegšana 31. martā. Grāmatu jaunumiem iespējams sekot līdz mūsu mājaslapas sadaļā "Jaunākās grāmatas" un "Bērniem, jauniešiem" – "Jaunākās grāmatas".

BĒRNU LITERATŪRAS NODAĻĀ

ILUSTRĀCIJU IZSTĀDE “INESES MĀJA”

Līdz 31. martam Bērnu literatūras nodaļā arhitektes un ilustratores Annas Vaivares ceļojošā ilustrāciju izstāde ar nodarbību.

Vairāk par izstādi un mākslinieci te

TIKŠANĀS AR ILUSTRATORI ANNU VAIVARI

15. martā plkst.11:30 tikšanās ar arhitekti un ilustratori, bilžu grāmatas “Ineses māja” mākslinieci Annu Vaivari.

Vairāk par tikšanos un mākslinieci te

BĒRNU RĪTI

18. martā plkst.11 pasākuma cikla “Bērnu rīti” nodarbība “Ūdens”. Interaktīva nodarbība pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem ar pētnieciskiem elementiem, grāmatu lasīšanu un radošiem uzdevumiem par ūdens tēmu.

AKLAIS RANDIŅŠ AR GRĀMATU #2

Līdz 14. maijam grāmatu lasīšanas sacensības 7. līdz 12. klasēm.

Vairāk informācijas par akciju šeit.

Informāciju sagatavoja:
Ance Andrējeva-Empele