Norisinājusies kopīga literatūras stunda 7.klases skolēniem

Šonedēļ 30.martā un 1.aprīlī kopīga literatūras stunda notikusi Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas 7.klases skolēniem kopā ar Valkas bibliotēku. Īpašs paldies skolotājai Ilzei Ivanei!

Atbildot uz skolēnu un skolotājas sagatavotiem jautājumiem, sarunā tika atklāts, cik daudz un dažādu grāmatu ir bibliotēkas krājumā, kura ir vecākā, dārgākā, mazākā un biezākā, cik liels ir lasītāju skaits, un kurās ēkās Valkas bibliotēka atradusies savas pastāvēšanas laikā.

Nozīmīgi uzsvērt, ka lietotāji izmanto bibliotēkas pakalpojumus, kas neaprobežojas tikai ar grāmatu izvēli, bet arī ar laikrakstu un žurnālu lasīšanu, filmu un galda spēļu, interneta un datubāzu izmantošanu.

Kopīga literatūras stunda Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas 7.klases skolēniem 30.martā un 1.aprīlī