23.02.2021
Grāmatas dodas pie lasītājiem

Kopā ar grāmatu izdzīvo interesantus notikumus, atklāj jaunus faktus, aizraujies ar eksperimentiem un pagatavo visgardāko kūku!

Valkas novada Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa piedāvā sagatavot grāmatu kopu par konkrētu tematu grāmatu izmantošanai izziņas, mācību darbam un atpūtai bērnudārza grupiņās. Grāmatu izmantošanas laiks pēc nepieciešamības.

Dodot iespēju bērnam pašam ieraudzīt grāmatu dažādību, tiek likts pamats interesei par lasīšanu, rosināts lasītprieks, jaunatklājēja gars un bagātināts bērna vārdu krājums.

Lai pieteiktu grāmatu kopas sagatavošanu un saņemšanu, rakstīt vai zvanīt bibliotekārei Unai Grāvei (e-pasts: una.grave@valka.lv, tel.28382892).

#Grāmatasdodaspielasītājiem

Informāciju sagatavoja

Una Grāve, Valkas novada Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas vadītāja