16.februārī Bērnu rīts "Gaisma un tumsa"

Tiekamies sestdien, 16.februārī, pl.11.00 - 12.00 Bērnu literatūras nodaļā uz Bērnu rīta nodarbību "Gaisma un tumsa".

Dienas gaišums mūs sveic nu jau ik rītu reizē ar modinātājpulksteņa signālu, un arī vakarpusē tas mūs pavada uz mājām. Februārī vēl piedienas dedzināt sveces, lai tās ar savu gaišumu dzen tumsu prom.

Šajā Bērnu rīta nodarbībā "Gaisma un tumsa" mērosimies prāta gaišumā, iedegsim sveces, pētīsim krāsas, veidosim ko caurspīdīgu un lūkosim, kas spēcīgāks - gaisma vai tumsa.

“Bērnu rīti” ir pasākumu cikls pirmsskolas un sākumskolas bērniem, ko organizē Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa.

Šie pasākumi ieved bērnus (kā arī viņu vecākus) bibliotēkā, kur ir plašas un saturīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas – grāmatas, žurnāli, galda spēles, meistarojumi, sarunas, rotaļāšanās.

“Bērnu rīti” notiek katra mēneša trešajā sestdienā no plkst. 11:00 līdz 12:00. Tā ir īpaši sagatavota nodarbība stundas garumā, kurā mazie apmeklētāji ieskatās, ieklausās un iejūtas literārajā un ikdienas pasaulē.

Informāciju sagatavoja Una Grāve, Valkas novada Centrālās bibliotēkas galvenā bibliotekāre