03.06.2020

Visas manas krāsas

Ir krātas ... "                 /V.Lozda/

...mūsu rokdarbos.

Daba mostas, augļkoki, krūmi briedina ražu. Skaisti, kā kupenas zied mūsu pilsētā dažādu krāsu toņos ceriņi. Visas dabas krāsas ir krātas mūsu rokdarbos.

Esam jauns rokdarbnieču kolektīvs, darbojamies trešo sezonu. Mūsu devīze, uzsākot darbu, bija: “Sev tautas tērpu darinu pati”. Tautas tērpa veidošanā bija nepieciešamas ne tikai prasmes aušanā, bet arī izšūšanā, krāsu salikuma veidošanā. Pētām mūsu senču darinātos tautas tērpus, ikdienā lietotos priekšmetus – dvieļus, pirts dvieļus, priekšautus, lakatus, galdsegas. Mūsu prieks ir darboties ar lina, vilnas krāsainiem diegiem, gatavojot skaistas, praktiskas  lietas.

Ar saviem darbiem arī Jums prieku dos Valkas rokdarbnieču kopas “VIJUMS” dalībnieces: Elga Bavina, Daiga Soloveiko, Sanita Āboliņa, Ināra Vītola, Viktorija Maļukova, Mairita Jansone, Irīda Stepīte, Kristīne Ganiņa, Gunita Aizupiete, Dace Kaņepe, Sandra Sermus, Valija Laviņa.

Izstādes atklāšana Valkas novada Centrālajā bibliotēkā 5.jūnijā pl. 17.00

Skatītāj, lai prieks, patīkamas emocijas, jaunas idejas, vērojot mūsu pirmos darinātos darbus!

Rokdarbnieču kopas “Vijums” dalībnieces:

izstādes iekārtotāja, skolotāja Daiga Soloveiko

vadītāja Ārija Tomiņa.