Valkas bibliotēka piedalās ideju tirgū Nacionālajā bibliotēkā

Ideju tirgus ir Latvijas “Bibliotēku festivāla 2018” sastāvdaļa un notiks 18. aprīlī Latvijas Nacionālās bibliotēkas 1.stāva ātrijā.

Pasākums plānots kā atraktīvs un interaktīvs pieredzes apmaiņas pasākums, kura laikā bibliotēkas prezentē savu labāko pieredzi, sasniegumus, idejas. Šī gada ideju tirgus moto saskan ar Bibliotēku festivāla tēmu: “Mainās bibliotēka, mainās sabiedrība”.

Valkas bibliotēka pārējiem kolēģiem ideju tirgū prezentēs rīkotās akcijas.

Bibliotēka jau no 2015. gada organizējusi  dažādas akcijas: “Slēpņošana bibliotēkā”, “Valentīndienas pārsteigums”, “Izaicinājums”, “Aizmāršīgais lasītājs” un “brīvGRĀMATA”, izmantojot sociālo tīklu iespējas uzrunāt un piesaistīt potenciālos lasītājus un veidot mūsdienīgas, atraktīvas bibliotēkas tēlu sabiedrībā.

Mūsuprāt, bibliotēkas aktivitātes sociālajos tīklos ir mainījušas sabiedrības priekšstatu par bibliotēku kā vietu, kur ne tikai notiek ierastā grāmatu apmaiņa, bet ir iespēja interesanti pavadīt laiku.