Valkas bērnu aušanas pulciņa "Atspolīte" darbu izstāde

Bērniem interesē mūsu senču nodarbes, amatu prasmes. Katru rudeni ir interese darboties Valkas bērnu aušanas pulciņā "Atspolīte". Un tā aušanas iemaņas apgūstam jau 20 gadus.

Dažādās tehnikās, krāsās aužam plecu lakatus, šalles, spilvenus, somiņas. Meitenes darbojas gan stellēs, gan auž rāmī, gan aplī. Izmantojam dažādus materiālus. Meitenes, kuras apguvušas pamatprasmi aušanā, cenšas arī iekārtot audeklu stellēs.

Izstādi ar saviem darbiem bagātina:

Kristīne Tīne Bodniece

Marta Lāne

Elizabete Petenoka

Karlīne Kalniņa

Marta Rozīte

Laura Reinsone

Regina Gričuhina

Ksenija Marmazova

"Skatītāj, lai prieks, patīkamas emocijas, vērojot mūsu veikumu!" tā novēl Valkas bērnu aušanas pulciņa "Atspolīte" dalībnieki, izstādes iekārtotāja Daiga Soloveiko un pulciņa vadītāja Ārija Tomiņa.

Vēlam skatītājiem patīkamu noskaņu! Lūgums atsauksmes un vērtējumu ierakstīt atsauksmes grāmatā.

Izstāde Valkas novada Centrālajā bibliotēkā būs apskatāma līdz 5.novembrim.

Laine Tīdena

Valkas novada Centrālās bibliotēkas galvenā bibliotekāre