Tiek apvienotas Lugažu un Sēļu bibliotēkas

Ar 1. decembri Valkas pagastā tiek reorganizētas Lugažu un Sēļu bibliotēkas. Iedzīvotājiem joprojām būs pieejami bibliotekārie pakalpojumi abās vietās, taču bibliotēkai būs viens nosaukums - Valkas pagasta bibliotēka, kurā strādās viens darbinieks - bibliotekāre Zinaīda Veise. Valkas pagasta bibliotēka lasītājiem būs atvērta no pl.9.00 līdz 17.00 Lugažos otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un Sēļos pirmdienās un piektdienās.

Valkas pagasta bibliotēkas centrs ir Lugažu muižā, kur atrodas arī Valkas pagasta pārvalde un aktīvi darbojas saieta nams. Vēl šajā ēkā ir plaša izstāžu zāle un bibliotekāres pārziņā esošā novadpētniecības istaba ar bagātu materiālu klāstu par Valkas pagastu un novadnieci, dzejnieci Velgu Krili.

Ilggadējā Sēļu bibliotekāre Dzidra Jevsejeva beidz darba attiecības ar Valkas novada domi un dodas pelnītā atpūtā. Dzidra bibliotēkā nostrādājusi vairāk kā 53 gadus; vienmēr smaidīga, pozitīva, ar humoru un ļoti rūpīgu attieksmi pret saviem darba pienākumiem, lasītāju un kolēģu cienīta un mīlēta.  Sirsnīgi pateicamies Dzidrai par ieguldīto darbu Sēļos, uzturot un veicinot vietējā sabiedrībā lasītprieku un interesi par bibliotēku!

Aicinām Valkas pagasta iedzīvotājus arī turpmāk izmantot bibliotēkā pieejamos pakalpojumus: saņemt grāmatas, laikrakstus, žurnālus un citus iespieddarbus, izmantot internetu un e-pakalpojumus (piem., VID EDS, Latvenergo, Lattelecom, internetbanka, Latvija.lv u.c. ), kā arī izmantot starpbibliotēku abonementa pakalpojumu. Laipni lūgti tie lasītāji, kuriem ir nepieciešams piegādāt grāmatas un presi mājās, pieteikt šo pakalpojumu pie Valkas pagasta bibliotēkas  bibliotekāres (tel. 25425496).

Līga Rozīte

Valkas novada Centrālās bibliotēkas direktores p.i.