17.12.2015
Remonta darbi Valkas bibliotēkā noslēgušies

Noslēdzoties Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas remontam, 18. decembrī no plkst. 12:00 bibliotēka atsāks savu darbu ierastajās telpās.

No šā gada augusta Valkas bibliotēkā norisinājās remonta darbi Bērnu literatūras nodaļā, kurus veica uzņēmums SIA “MJ Eirobūve”. Remonta darbu ietvaros pirmā stāva lasītavā ir uzlabots apgaismojums, Bērnu literatūras nodaļā veikta grīdas seguma atjaunošana, mainīts sienu krāsojums, paplašināts bērnu stūrītis, kurā izveidota arī korķa siena, uz kuras bērni varēs piestiprināt savus radošos veikumus, lai tos varētu apskatīt ikviens bibliotēkas apmeklētājs. Otrajā stāvā izveidota nodarbību telpa, kurā bērni un jaunieši varēs lasīt žurnālus, mācīties vai vienkārši pavadīt brīvo laiku. Turpmāk arī publiskā interneta datori būs novietoti atsevišķā telpā.

Patīkams pārsteigums sagaida arī Lasītāju apkalpošanas nodaļas apmeklētājus. Piebalgas Porcelāna Fabrikas un mākslinieces Lilitas Grīnfeldes izstādē skatāmi un arī iegādājami brīnišķīgi porcelāni trauki un ziemas tematikas foto gleznas.

18. decembrī apmeklētājiem bibliotēka atvērta no plkst. 12:00. Ieeja bibliotēkā pa parādes durvīm (no ielas puses).

Gaidām ciemos!

Valkas bibliotēkas kolektīvs