E-katalogs

Valkas, Smiltenes, Strenču novadu bibliotēku kopkatalogs

 

Šeit ir pieejamas divas datubāzes:

 

  • Elektroniskais katalogs atspoguļo trīs novadu publisko un skolu bibliotēku krājumus: grāmatas, audiovizuālos dokumentus, kartogrāfiskos materiālus, nošizdevumus, attēlizdevumus, elektroniskos resursus, pārējos dokumentus latviešu, krievu, angļu un citās valodās. Kopkatalogu 1999. gada 1. aprīlī sāka veidot  Valkas pilsētas bibliotēka. 2009. gadā pie kataloga veidošanas pieslēdzās pārējās bijušā Valkas rajona publiskās bibliotēkas, 2011.-2012. gados Smiltenes un Valkas skolu bibliotēkas, 2016. gadā Smiltenes tehnikuma bibliotēka.
  • Novadpētniecība satur diferencētu informāciju par laikraksta „Ziemeļlatvija” publikācijām, kā arī atspoguļo citus materiālus par bijušā Valkas rajona un tagadējo Valkas, Smiltenes un Strenču novadu ievērojamiem cilvēkiem, vietām un notikumiem.

 

Kā pasūtīt grāmatu? Noskaidro šeit.

Lai varētu veikt grāmatu pasūtīšanu, termiņa pagarināšanu, redzēt savus datus par izsniegtajām un pasūtītajām grāmatām, jābūt bibliotēkas lasītājam un abonementā jāpalūdz izveidot lasītāja autorizācijas datus – lietotāja vārdu un paroli.

 

Elektroniskā kataloga mobilā versija

Valkas, Smiltenes, Strenču elektroniskais kopkatalogs tagad ir pieejams arī mobilo ierīču lietotājiem (no viedtālruņiem un planšetdatoriem).

Ierakstot meklētājā valka.biblioteka.lv/Alise ierīce uzreiz atpazīs mobilo versiju, ja tas nenotiek, tad atveroties parastajam katalogam, ekrāna apakšējā labajā stūrī jānoklikšķina uz „Mobile version”.