31.03.2017
Pasākumu cikla "Izzudis, bet ne pazudis" pirmā tikšanās bibliotēkā

31.marta pievakarē bibliotēkā organizējām pirmo tikšanos pasākumu ciklā "Izzudis, bet ne pazudis" par pilsētas iestādēm un uzņēmumiem, kas vairs nepastāv, bet ir saglabājušies cilvēku atmiņās. Šī tikšanās bija veltīta ražošanas uzņēmumam "Sarkanais Rīts".

Klātesošos ar savu uzstāšanos priecēja bērnu vokālais ansamblis Ineses Niklavičas vadībā. Mākslinieku izvēli noteica fakts, ka savulaik tieši mazuļiem domātie apģērbi bija lielākā uzņēmumā ražotās produkcijas daļa.

Daudz stāstu, fotogrāfiju un gaišu atmiņu bija sastopams šovakar bibliotēkā. Pēc gadiem aizmirsies smagais darbs, prātā palikuši darbā un brīvajā laikā jautri kopā pavadītie brīži. Tas iedvesmo šāda veida tikšanās rīkot arī turpmāk. Piemiņai par šo vakaru klātesošajiem paliks skaista Veiksmes poga.

Pasākuma foto bibliotēkas mājaslapā