08.07.2016
“Mape” ir atvērta līdz 31. augustam

Piektdien, 8. jūlijā Valkas bibliotēkā notika konkursa “Iztēles projekcija” darbu izstādes “Mape” atklāšana.

Izstādes atklāšanas oficiālajā daļā Valkas bibliotēkas Lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītāja Līga Rozīte sanākušos interesentus iepazīstināja ar fotokonkursa ideju un mērķi, kā arī pastāstīja par dalībnieku aktivitāti. Lielu paldies teicām arī konkursa laureātēm Veronikai Afanasjevai, kura par bildi “Drosmīgajiem” saņēma 2. vietu un Andai Kušķei, kura par bildi ar Valkas pamatskolas 3.c klasi saņēma 3. vietu. Diemžēl konkursa uzvarētāja Ieva Velde uz izstādes atklāšanu nevarēja ierasties. Izstādē apskatāmas 24 fotogrāfijas, kuru starpā ir gan novadnieku iesniegtie darbi, gan konkursa pieteikumi no Rīgas, Liepājas u.c.

Savukārt pasākuma neformālajā daļā, kopā ar sanākušajiem interesentiem, konkursa dalībniekiem un fotokonkursa žūrijas pārstāvi Airu Vērsi, pārrunājām fotogrāfijas un fotokonkursa ideju, un izpildījumu. Paldies visiem dalībniekiem – fotogrāfijas ir izdevušās un izstādē ir ko redzēt. Tāpēc līdz 31. augustam aicinām visus interesentus uz bibliotēku izstādi apskatīt klātienē.

Fotogalerija šeit.

Līga Mežule