06.04.2018
“Mainās bibliotēka, mainās sabiedrība”

2018.gada Bibliotēku nedēļa norisinās no 23.–29. aprīlim. Tas parasti ir laiks, kad bibliotēkas ar dažāda veida norisēm un citām aktivitātēm pastiprināti pievērš uzmanību sev, savam darbam un bibliotēku nozīmei sabiedrībā.

 

Ik gadu Bibliotēku nedēļai ir savs vadmotīvs, un 2018. gadā ir “Mainās bibliotēka, mainās sabiedrība”.

 

Valkas bibliotēkā šajā nedēļā piedāvājam iespēju kļūt par virtuālās fotoizstādes centrāliem tēliem. Ja Tavs vārds ir atrodams uz grāmatas vāka, tad atnāc uz bibliotēku un nobildējies kopā ar savu vārdamāsu/ vārdabrāli - Grāmatu. Virtuālā fotoizstāde būs aplūkojama Valkas bibliotēkas mājas lapā no 15.maija.

 

 

23.aprīlī plkst. 11.00 Valkas bibliotēkā aicinām uz tikšanos ar ģenerāli Kārli Krēsliņu un viņa otrās grāmatas “No lauku puikas līdz ģenerālim" prezentāciju. Grāmata ir stāsts par vienkārša zemnieka ģimenes likteni pirmās Latvijas brīvvalsts laikā, izsūtījumu un izdzīvošanu Sibīrijā, kā arī par lauku puikas izaugsmi līdz ģenerālim. Pirmā K.Krēsliņa grāmata “Gods kalpot Latvijai” ir jau izlasāma, tā tika izdota 2012. gadā. Tikšanās ar K.Krēsliņu tiek organizēta arī Valkas J.Cimzes ģimnāzijā.

 

Bērnu literatūras nodaļā 24.,25. un 25.aprīlī (katru dienu no pl.14.00-16.00) tiks rīkotas Bibliotēku nedēļas spēles un atjautības uzdevumi bērniem.

 

Noslēdzot šo nedēļu, visi interesenti 27.aprīlī laipni aicināti uz Strenčiem, kur norisināsies Valkas, Smiltenes un Strenču novada Grāmatu svētki.

 

Uz tikšanos Bibliotēku nedēļā!

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.