09.03.2016
LibdayLV 2016 #3

Kā jau katrā bibliotēkā arī mūsējā ir regulārie apmeklētāji. Un tā šodien vērās bibliotēkas durvis ar izsaucienu: “Kārtējo reizi esmu klāt!”

 

Katra mēneša pirmajos datumos pie mums ierodas pāris apmeklētāji, kuriem nepieciešama palīdzība ikmēneša rēķinu apmaksā. Tā kā šonedēļ viss ir par un ap E-prasmēm, tad šoreiz Lasītāja pati ņēma rokās peli un uzmanīgi bīdīja to uz pareizajām pogām. Mēs priecīgas, lasītāja priecīga un rēķini nomaksāti!

 

Vēl šodien lasītāji izrādījuši interesi meklēt informāciju LNB datubāzēs un Latvijas Pasta preses katalogā. Protams, neizpalika arī drukāšana, kopēšana un skenēša.. Vienmēr sasmaidāmies, kad lasītāji vēlas izkopēt dokumentus, ar to domājot – izdrukāt! Bet tas jau nav nekāds noslēpums – bibliotekārs zina un saprot visu!

 

Mazajiem lasītājiem katra diena ir pilna ar E-prasmēm – arī šodien datoru klaviatūras bultiņu taustiņi kūp no jauniešu e-prasmju apgūšanas! J

 

Savukārt bibliotekāres šodien, E-prasmju nedēļas ietvaros, noklausījās vebināru “EIFL datubāzes nacionālo dalības valstu bibliotēkām: garants izglītības, mācību un pētniecības darba attīstībai un vietējās kopienas ilgtspējīgai izaugsmei”.

 

#LibdayLV #eprasmes #eskills #bibliotēkas #libraries

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.