Kļūsti par Valkas bibliotēkas lietotāju attālināti!

Reģistrēties par Valkas novada Centrālās bibliotēkas lietotāju var arī attālināti, reģistrācijas pieteikumu nosūtot uz e-pasta adresi valkasbiblioteka@valka.lv, pieteikumā norādot šādu informāciju: vārds, uzvārds, adrese, telefona numurs, e-pasta adrese un personas koda pirmā daļa.

Bibliotekārs veiks Lietotāja reģistrāciju, izveidos autorizācijas datus (lietotāja vārdu un paroli) un nosūtīs tos uz lietotāja e-pastu.

Valkas bibliotēkas reģistrētie lietotāji ar autorizācijas datiem var:

• izmantot Valkas, Smiltenes, Strenču novada bibliotēku kopkatalogu, kas atspoguļo trīs novadu publisko un skolu bibliotēku krājumu.

Reģistrētie bibliotēkas lietotāji kopkataloga sadaļā "Mana bibliotēka" var veikt grāmatu/resursu pasūtīšanu, termiņa pagarināšanu, var redzēt savus datus par izsniegtajām un pasūtītajām grāmatām/resursiem.

Kopkatalogs ir pieejams arī mobilajās ierīcēs. Ierakstot meklētājā valka.biblioteka.lv/Alise ierīce uzreiz atpazīs mobilo versiju, ja tas nenotiek, tad, atveroties parastajam katalogam, ekrāna apakšējā labajā stūrī jānoklikšķina uz „Mobile version”.

• izmantot 3td e-grāmatu bibliotēku. Tas ir pakalpojums, kas reģistrētajiem bibliotēku lietotājiem piedāvā bez maksas lasīt e-grāmatas tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.

Valkas bibliotēkas mājaslapas sadaļā "E-grāmatu bibliotēka" ir norādes, kā veikt reģistrēšanos un kā ienākt vietnē 3td.lv, lai lasītu izvētēto grāmatu.