Jauno grāmatu dienas Valkas bibliotēkā oktobrī

Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina lasītājus iepazīties ar jaunajām grāmatām no 26. līdz 29.oktobrim.

Šajā mēnesī pie lasītājiem nonāk kārtējā Karīnas Račko grāmata “Netīrā”, gaidītā Līvijas Dūmiņas grāmata “Artūra Skrastiņa Spogulija”, intriģējošā Kristinas Sabaļauskaites “Pētera imperatore”.

Aizkustinoša, patiesa, sāpīga un dzīvesgudra ir Vinetas Trimalnieces stāstu grāmata “Piepildīts”. Tie veidojušies, autorei uzklausot, vērojot un iztēlojoties cilvēku dzīves, kuriem par savām mājām jāsauc viņu pēdējā dzīvesvieta –pansionāts.

Vairāk kā desmit jaunas grāmatas būs pieejamas angļu valodā lasošiem jauniešiem. Psiholoģija, zinātne, seriālu zvaigznes, mūzikas un sporta ikonas ir tēmas, par kurām varēs palasīt iespiestā formātā.

Jauno grāmatu izsniegšana notiks piektdien, 30.oktobrī.

Aicinājums izmantot Valkas bibliotēkas elektronisko katalogu, lai pasūtītu vēlamās grāmatas vai žurnālus! Reģistrētie bibliotēkas lietotāji kopkataloga sadaļā "Mana bibliotēka" var veikt grāmatu/resursu pasūtīšanu, termiņa pagarināšanu, var redzēt savus datus par izsniegtajām un pasūtītajām grāmatām/resursiem.

Informāciju sagatavoja:

Līga Rozīte