14.11.2016
Jauno grāmatu dienas Valkas bibliotēkā novembrī

Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina lasītājus iepazīties ar jaunajām grāmatām no 21. līdz 24. novembrim.

Šajā mēnesī lielāks nozaru literatūras piedāvājums. Sulīgus mednieku stāstus divās grāmatās apkopojis Viesturs Valdis Dreimanis. Autors ievadā teic, ka Latvijas dzīvo dabu var saglābt un regulēt tikai gudri mednieki, jo cilvēks dabā iemaisījies tik tālu, ka bez saprātīgas regulēšanas nevar iztikt. Par šīs nozares ļaužu priekiem un bēdām, neveiksmēm un izciliem medījumiem vēsta bagātīgs foto, faktoloģiskais un pieredzes attēlojums.

Ļoti skaists izdevums “Alvis Hermanis” visiem teātra cienītājiem sniegs bagātīgu informāciju par režisora Alvja Hermaņa iestudējumiem Latvijā un citur Eiropā. Grāmatā apskatāmas fotogrāfijas no 36 izrādēm un kritiķa Normunda Naumaņa citāti no publicētajām recenzijām vairāk kā divdesmit gadu garumā. Vēl viena grāmata  “Jānis Kubilis. Kad gadiem es pāri skatos...” iepriecinās šī aktiera laikabiedrus, kuriem spilgtā atmiņā ir viņa tēlojums teātrī un kino vairāk kā 50 gadu garumā.

Uz izvēlēto grāmatu var pieteikties rindā, iegriežoties bibliotēkā. Autorizētie bibliotēkas lietotāji varēs grāmatu rezervēt elektroniskajā katalogā bibliotēkas mājas lapā, izmantojot aktivizēto tekstu – bibliotēkā pieejamie eksemplāri.

Jauno grāmatu izsniegšana notiks piektdien, 25. novembrī.

Līga Rozīte

Valkas novada Centrālās bibliotēkas