04.12.2015
Jauno grāmatu dienas Valkas bibliotēkā novembrī

Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina lasītājus uz šogad pēdējām jauno grāmatu dienām  no 23.līdz 26. novembrim. Šoreiz izvēle nav liela, toties grāmatas, kas gūs īpašu lasītāju atsaucību.

Latvijas vēstures romānu sērijā Mēs. Latvija, XX gadsimts izdevniecībā Dienas grāmata iznācis devītais romāns – Noras Ikstenas “Mātes piens”. Tas aptver laika posmu no Otrā pasaules kara beigām un vēsta par triju paaudžu sieviešu likteņiem, bet vēstījuma centrā ir XX gadsimta 70. un 80. gadi.

Otras atzītas latviešu autores Dainas Avotiņas jaunās grāmatas “Divas koka karotes” pamātā ir stāsts par reālu cilvēku likteņiem, mīlestību un atziņām, ko sniedz pati dzīve.

Tulkotās literatūras ļoti iecienītais autors  Džefrijs Ārčers meistarīgi turpina aizraujošo stāstu  par Kliftonu un Beringtonu ģimenēm sešdesmitajos gados. Tā ir episka drāma par mīlestību, atriebību, ambīcijām un nodevību.  Rakstnieks ir nepārspējams daiļliteratūras meistars.

Romāni, kas saviļņos, izklaidēs un sniegs lasīšanas prieku-  Kārenas Vaitas “Ūdens atmiņa” , Santas Montefjores “Medus garša” ,  Osas Helbergas  “Sonjas pēdējā vēlēšanās” un Šarlotes Betsas “Garšvielu tirgotāja sieva”.

Uz izvēlēto grāmatu var pieteikties rindā  uz vietas bibliotēkā. Autorizētiem bibliotēkas lietotājiem ir iespēja grāmatu rezervēt arī elektroniskajā katalogā bibliotēkas mājas lapā, izmantojot aktivizēto tekstu – bibliotēkā pieejamie eksemplāri.

Jauno grāmatu izsniegšana notiks piektdien, 27. novembrī.

Līga Rozīte
Valkas novada Centrālās bibliotēkas Lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītāja