Jauno grāmatu dienas Valkas bibliotēkā martā

Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina lasītājus iepazīties ar jaunajām grāmatām no 25. līdz 28.martam.

Arī šogad turpina iznākt grāmatas, kuras veltītas Latvijas simtgadei. Kolektīvais darbs “100 izcili Latvijas aktieri” ir Silvijas Radzobes izlolota ideja, grāmata 2 daļās, kurā 22 latviešu teātra zinātnieki un kritiķi ar mīlestību raksta par izciliem mūsu teātra māksliniekiem. Vai tu, lasītāj, zināji, ka Juris Žagars un Vilis Daudziņš kļuva par aktieriem, pateicoties Padomju armijai, un Gundars Āboliņš uz sava Minhenes dzīvokļa durvīm uzlīmēja lapiņu ar uzrakstu LATVIETIS? Šī mēneša jaunumos vēl viena teātrim veltīta grāmata - Inga Jēruma “Teātra bērni”.

Ja līdz šim esam bijuši pārliecināti par daudzām lietām, kuras pieņemts uzskatīt par patiesām cilvēces attīstības vēsturē, tad izraēliešu vēsturnieka Juvāla Noasa Harari grāmata "Sapiensi. Cilvēces īsā vēsture" mainīs jūsu priekšstatus par šiem jautājumiem.

Jaunas grāmatas iznākušas arī populārajiem rakstniekiem Jū Nesbē, Norai Robertsai, Ketijai Kellijai un Akvelīnai Līvmanei, Dacei Judinai, un Ingunai Bauerei.

Jauno grāmatu izsniegšana notiks piektdien, 29.martā.

Informāciju sagatavoja:

Līga Rozīte