20.06.2019
Jauno grāmatu dienas Valkas bibliotēkā jūnijā

Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina lasītājus iepazīties ar jaunajām grāmatām no 21. līdz 28.jūnijam.

Šoreiz jauno grāmatu klāstā vairāki interesanti latviešu oriģinālliteratūras darbi: Andras Rušmanes “Vienpatnieki”, Annas Katras “Vietējā stacija”, Ingunas Dimantes “Komjaunietes pūra nauda”, Jāņa Vādona jaunais dzejoļu krājums “Klusuma forma”.  Līvas Laivenieces veidotā grāmata "Stāsti Latvijai. Par mums, kuri aizbrauca" ir projekts, kas apkopo ārzemēs dzīvojošo latviešu stāstus par iemesliem un emocijām, kas pamudinājušas izdarīt šādu izvēli.

Ārzemju daiļliteratūras cienītājiem pieejama ilgi gaidītā 5.grāmata “Mēness māsa” Lūsindas Railijas romānu ciklā “Septiņas māsas”, ceturtā, noslēdzošā grāmata Barbaras Teiloras Bredfordas sāgā par Kavendonas namu un grāmatu jaunumi asu izjūtu cienītājiem: Kamillas Grebes “Mājdzīvnieks”, Metjū Kvērka “Nakts aģents”.

Divas jaunas grāmatas izdevniecības “Jumava” populārajā ceļojumu aprakstu sērijā: “Vīna un garšu pasaulē” aizved lasītāju uz tradicionālajām vīna zemēm, bet Ligijas Zariņas ”Es izvēlos iet. Ceļš uz Santjago de Kompostelu” iedrošina doties jebkurā ceļā un uz savas ādas izjust, ka dzīves grūtības dali kopā ar Visaugstāko.

Jauno grāmatu izsniegšana notiks piektdien, 28.jūnijā.

Informāciju sagatavoja:

Aija Rudīte

Valkas novada Centrālās bibliotēkas galvenā bibliotekāre