Jauno grāmatu dienas Valkas bibliotēkā jūnijā

Valkas novada centrālā bibliotēka aicina lasītājus iepazīties ar jaunajām grāmatām no 25. līdz 28.jūnijam.

Vasara ir laiks, kad izdodas vieglāk raudzīties uz pasauli. Karikatūrists Gatis Šļūka savā tikko izdotajā grāmatā “Karikatūra LV” vairāk nekā 300 jautros un asprātīgos zīmējumos joko par pazīstamiem politiķiem, sniedz asprātīgas atziņas par kultūras un sporta notikumiem un ar smaidu raugās uz notikumiem Latvijā. Gana iedvesmojoši mums pārējiem, lai neceltu brēku par sīkumiem un lietām, kas nav ietekmējamas.

Savukārt Ēriks Hānbergs, kurš grāmatā “Aplaimojumi un apsmaidījumi" atskatās uz laika posmu no 1958. līdz 1990.gadam, šoreiz “ņem uz grauda” pats sevi. Vēl jaunumos kāds romantisks attiecību stāsts un bezrūpīga atpūta būs nodrošināta.

Jauno grāmatu izsniegšana notiks piektdien, 29. jūnijā.

Informāciju sagatavoja:

Līga Rozīte

Valkas novada centrālās bibliotēkas Lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītāja