22.07.2019
Jauno grāmatu dienas Valkas bibliotēkā jūlijā

Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina lasītājus iepazīties ar jaunajām grāmatām no 22. līdz 25.jūlijam.

Vasara tradicionāli nav aktīvākais laiks grāmatu lasīšanai, bet kā saka “vienu jau var”. Iespējams, tā varētu būt Daces Judinas jaunā grāmata “Devītais”, kura iesāk jaunu ciklu par laiku, varu, cilvēkiem un viņu likteņiem.

Daiļdarbs, kas patiks sievietēm, ir Lijas Brīdakas romāns “Mūža noslēpums”. Tajā galvenai varonei Santai būs jāpieņem lēmums par sava mūža lielāko noslēpumu, kura dēļ nācies melot, izlikties un bēguļot.

Kādam būs prieks ielūkoties grāmatā “Labdien un sveiki! Alfrēds Jaunušāns”. Tas ir žurnālistes Intas Kārkliņas darbs, kurā A. Jaunušāna stāstījums par sevi mijas ar detalizētiem komentāriem saistībā ar teātra notikumiem un faktiem.

Neiztrūkstoši jaunumos ir ārzemju autoru detektīvi: J. Adlers-Olsens “Selfiji”, K. Hiekapelto “Tumsa”, J. Nesbē “ Nazis” u.c.

Jauno grāmatu izsniegšana notiks piektdien, 26.jūlijā.

Informāciju sagatavoja:

Līga Rozīte