20.07.2018
Jauno grāmatu dienas Valkas bibliotēkā jūlijā

Valkas novada centrālā bibliotēka jūlijā aicina lasītājus iepazīties ar 25 jaunajām grāmatām no 23. līdz 26.jūlijam.

Latviešu komponists un taustiņinstrumentālists Mārtiņš Brauns ir viens no savas paaudzes spilgtākajiem profesionāļiem. Viņš sacerējis gan populāro mūziku, gan radījis darbus korim, mūziku teātra izrādēm un kino . Grāmata “Saule. Mārtiņš. Daugava “ ir publicista Otto Ozola apjomīga saruna ar komponistu, kur Mārtiņš dalās savas dzīves svarīgākajās epizodēs par dzīvi un mūziku.

Māra Svīre savā jaunajā grāmatā  “Nopietni pa jokam “nopietni nenopietnā stilā atklāj 22 amizantus notikumus savā un vīra Vladimira Kaijaka vasaras mājā, kurā viņi kopā pavadījuši gandrīz 40 gadus.

Monogrāfija “Savienotie trauki “ ir izsmeļošs Austrumu un Rietumu kultūru skaidrojums, kur parādīts gan līdzīgais, gan atšķirīgais.

Grāmatā “Mana ikdienas harmonija” iepazīsiet elementārus elpošanas un fiziskos vingrinājumus, rosinošus citātus, pārdomu lappusītes un praktiskus padomus atelpai daudzās dzīves situācijās.

Divi latvieši dodas pasaulē - sešdesmit četru valstu dziļumā, piecu kontinentu platumā, septiņpadsmit mēnešu garumā. Galvenais pārvietošanās veids ir autostopi, un mugursomā guļ uzticamā telts . Par šo ceļojumu lasiet grāmatā “Ar stopiem apkārt pasaulei”.

Jauno grāmatu izsniegšana notiks piektdien, 27.jūlijā.

Informāciju sagatavoja:

Monta Sausā

Valkas novada centrālās bibliotēkas galvenā bibliotekāre