19.01.2017
Jauno grāmatu dienas Valkas bibliotēkā janvārī

Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina lasītājus iepazīties ar jaunajām grāmatām no 22. līdz 25. janvārim.

Jauno gadu sāksim ar lieliskām grāmatām -  Džodžo Moja, Nora Robertsa, Ērika Džeimsa, Džefrijs Ārčers – autori, kas neliks vilties, ja pēc sparīgas darba dienas vēlēsieties pavadīt vienkāršu vakaru palasot ko interesantu.

Turpinās lasītāju iecienītā sērija "Mēs. Latvija, XX gadsimts". Šajā mēnesī iznākušajā Laimas Kotas romānā “Istaba” ieskatīsimies vēl pavisam nesenā pagātnē, padomju laiku norietā ar daudzsološo perestroiku priekšgalā. Rakstniece šo laiku izvelk no cilvēku atmiņām, izmantojot visus savus iemīļotos žanrus – burlesku un absurda trilleri, farsu un sakāpinātu reālismu –, lai secinātu: pēc tā, ko esam pārdzīvojuši, izejot caur padomju stroju, gan jau izturēsim arī divdesmit pirmā gadsimta sagādātos pārbaudījumus.

Savukārt, kuri meklē literatūrā ko vairāk par izklaidi, nepalaidiet garām grāmatu “SEPTIŅLOKU KALNS”, kas ir viena no pasaulē lasītākajām autobiogrāfijām, kurā atklāti aprakstīti jauna vīrieša ticības un miera meklējumi. Aizrautīgais un apdāvinātais Tomass Mērtons alkaini tver no dzīves visu, ko tā sniedz, līdz viņā mostas atziņa, ka nekādas pasaulīgās baudas nespēs remdēt arvien dziļāko iekšējo nemieru. Starp jaunajām grāmatām atradīsiet arī divu izcilu domātāju - Ričarda Rora un Robina Šarma jaunākās grāmatas latviešu valodā.

Uz izvēlēto grāmatu var pieteikties rindā, iegriežoties bibliotēkā. Autorizētie bibliotēkas lietotāji varēs grāmatu rezervēt elektroniskajā katalogā bibliotēkas mājas lapā, izmantojot aktivizēto tekstu – bibliotēkā pieejamie eksemplāri.

Jauno grāmatu izsniegšana notiks piektdien, 27. janvārī.

Līga Rozīte

Valkas novada Centrālās bibliotēkas