Jauno grāmatu dienas Valkas bibliotēkā decembrī

Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina lasītājus iepazīties ar jaunajām grāmatām no 18. līdz 21.decembrim.

Jaunāko grāmatu klāstā vairāki nosaukumi,  kas rosina uz pārdomām - “Tavs ideālais gads”, “Lielā burvība. Drosme dzīvot radoši” un  “Tavs pārmaiņu gads”. Vai izvēlēties kādu no šīm grāmatām un jaunajā gadā apņemties sākt jaunu dzīvi, lai paliek katra paša ziņā.  Taču nemainīgi labu un izklaidējošu  lasāmvielu arī šajā mēnesī varēsiet saņemt Ketrinas Eljotas romānā “Par pagājušo nakti” un Elizabetes Čedvikas “Rudens tronis”.

Lasītājiem intrigu sagādājis rakstnieks Armands Puče ar romānu “Kurtizānes apakšveļa”, kura darbība norisinās  vienā no pasaules skaistākajām un vienlaikus arī noslēpumainākajām pilsētām – Venēcijā. Kāds nams šajā pilsētā cauri laikiem nes līdzi stāstus par lāstiem un nolemtību, kas piemeklē tā īpašniekus. Pašnāvība, izputēšana, slepkavība, narkotiku orģijas, finanšu afēras… Arī  ietekmīgs Latvijas advokāts izvēlas dzīvot Lielā kanāla malā.

Jauno grāmatu izsniegšana notiks piektdien, 22.decembrī.

Līga Rozīte

Valkas novada Centrālās bibliotēkas Lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītāja