14.12.2016
Jauno grāmatu dienas Valkas bibliotēkā decembrī

Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina lasītājus iepazīties ar jaunajām grāmatām no 19. līdz 22. decembrim.

Gada nogalē sagadījies, ka jaunākajā grāmatu piedāvājumā ir vairāki spraiga sižeta darbi, nevis apcerīga literatūra. Lasītājiem jau pazīstami autori Endrū Gross, Deivids Baltači, Gilberts Čestertons un latviešu autori Vilis Seleckis un Dace Judina piedāvā savus jaunākos romānus detektīvžanrā.

Lai atsvaidzinātu atmiņā klasiķus, atkārtoti izdevumi iznākuši grāmatām: Džordžs Orvels “1984”, Aleksandrs Kuprins “Granātu aproce” un Gijs de Mopasans “ Mīlulis”. Apburošā “Vējiem līdzi” mīlas stāsta turpinājumu varēsiet lasīt arī atkārtoti izdotā Aleksandras Riplijas romānā “Skārleta”.

Uz izvēlēto grāmatu var pieteikties rindā, iegriežoties bibliotēkā. Autorizētie bibliotēkas lietotāji varēs grāmatu rezervēt elektroniskajā katalogā bibliotēkas mājas lapā, izmantojot aktivizēto tekstu – bibliotēkā pieejamie eksemplāri.

Jauno grāmatu izsniegšana notiks piektdien, 23.decembrī.

Līga Rozīte

Valkas novada Centrālās bibliotēkas