24.08.2020
Jauno grāmatu dienas Valkas bibliotēkā augustā

Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina lasītājus iepazīties ar jaunajām grāmatām no 24. līdz 28. augustam.

Klāt augusta beigas, garāki vakari. Paliek vairāk laika, ko veltīt grāmatu lasīšanai. Bibliotēkā iegādātas vairākas izzinošas, noderīgas un pat iedvesmojošas grāmatas, kas aktuālas jebkurā dzīves situācijā.

Interesantas un noderīgas ir divas OSHO grāmatas: “Meditācijas rītausmai” un “Vakara izskaņai”. Tās palīdz gan iesākt, gan noslēgt visas 365 gada dienas. Ošo savos darbos māca sevis sakārtošanu un pārveidi, kas ir ļoti būtiska, īpaši mūsdienu straujajā ikdienas ritmā.

Grāmata “Sieviete, kura maina likteņus” stāsta par mācītāju Rudīti Losāni. Viņa veic grūto, bet svētīgo darbu sieviešu cietumā Iļģuciemā. Viņas dzīves stāsts var kalpot par iedvesmu daudziem.

Praktiska un noderīga, rudenim tuvojoties, ir “Lielā Latvijas sēņu grāmata”. Šis ir pats vērienīgākais izdevums par sēnēm latviešu valodā. Ietvertas vairāk nekā 730 sēņu sugu aprakstu ar fotogrāfijām.

Tā kā šovasar ceļošana uz ārvalstīm nav ieteicama, ir iespēja kopā ar autoru Žigimantu Krēsliņu paceļot pa Dienvidameriku grāmatā “Dienvidamerika pāris mēnešos” vai kopā ar piecu autoru kolektīvu piedzīvot “Ceļojumus mistēriju pasaulē”.

Jaunās daiļliteratūras grāmatas ir dažādām gaumēm. Ir piedzīvojumu, vēsturiski un fantastikas darbi. Atliek izvēlēties!

Aicinājums izmantot Valkas bibliotēkas elektronisko katalogu, lai pasūtītu vēlamās grāmatas vai žurnālus! Reģistrētie bibliotēkas lietotāji kopkataloga sadaļā "Mana bibliotēka" var veikt grāmatu/resursu pasūtīšanu, termiņa pagarināšanu, var redzēt savus datus par izsniegtajām un pasūtītajām grāmatām/resursiem.

Inese Avotiņa,

Valkas novada Centrālās bibliotēkas Lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītāja