24.08.2018
Jauno grāmatu dienas Valkas bibliotēkā augustā

Valkas novada centrālā bibliotēka aicina lasītājus iepazīties ar jaunajām grāmatām no 27. līdz 30.augustam.

Raugoties pretim Zinību dienai, mēneša jaunumos daudzas izzinoša un izglītojoša rakstura grāmatas. Anselms Grīns “Klusums dzīves ritmā” – apskata vienatni vai vientulību no pretējās puses, kā laiku, kad dota iespēja sevis sakārtošanai. Sadhguru “Iekšējā inženierija: jogas skolotāja mācība par prieku” – aizraujoša un praktiska grāmata, kas apvieno mūsdienu dzīvei nozīmīgākos klasiskās jogas aspektus. Klauss Otto Šarmers “U teorija: vadība no topošās nākotnes” – gana sarežģīta, taču noderīga grāmata vadītājiem, strādājošiem jebkurā nozarē. Un šobrīd pasaulē novērtētā Kanādas psiholoģijas profesora Jordan B.Peterson “12 rules for life” – izaicinājums par dzīves patiesībām palasīt oriģinālvalodā.

Protams, jaunumi sagaida arī daiļliteratūras lasītājus.

Jauno grāmatu izsniegšana notiks piektdien, 31.augustā.

Informāciju sagatavoja:

Līga Rozīte

Valkas novada centrālās bibliotēkas Lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītāja