21.08.2017
Jauno grāmatu dienas Valkas bibliotēkā augustā

Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina lasītājus iepazīties ar jaunajām grāmatām no 21. līdz 24. augustam.

"Jāņa Rozes apgādā" izdots viens no krievu mūsdienu spilgtākajiem romāniem – scenārista, režisora un tulkotāja Pāvela Sanajeva autobiogrāfiskais darbs "Apglabājiet mani aiz grīdlīstes”. Tas ir autobiogrāfisks stāsts par astoņgadīgu puisīti Sašu, kurš dažus gadus dzīvo kopā ar vecmāmiņu un vectētiņu, jo māte nodevusies jaunām attiecībām ar zēna patēvu. Grāmatas dokumentālais raksturs un tas, ka tās galvenie varoņi ir Krievijā un bijušajā Padomju Savienībā populāri aktieri (autora vectētiņš ir Vsevolods Sanajevs, māte – Jeļena Sanajeva, patēvs – Rolāns Bikovs).

2018. gadā Vides aizsardzības klubs svinēs savu 30 gadu pastāvēšanas jubileju. Visus šo trīsdesmit gadus tā vienīgais, īstais un neapstrīdamais iedvesmotājs, prezidents un virsaitis ir Arvīds Ulme. Vides klubs bez Arvīda nav iedomājam, tāpat kā Arvīds - bez Vides kluba.

Par abiem lasiet jaunākajā Leldes Stumbres grāmatā “Pasaules lāpītājs –Arvīds Ulme”.

Uz izvēlēto grāmatu var pieteikties rindā, iegriežoties bibliotēkā. Autorizētie bibliotēkas lietotāji varēs grāmatu rezervēt elektroniskajā katalogā bibliotēkas mājas lapā http://biblioteka.valka.lv/, izmantojot aktivizēto tekstu – bibliotēkā pieejamie eksemplāri.

Jauno grāmatu izsniegšana notiks piektdien, 25.augustā.

Līga Rozīte
Valkas novada Centrālās bibliotēkas Lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītāja