Jauno grāmatu dienas Valkas bibliotēkā aprīlī

Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina lasītājus iepazīties ar jaunajām grāmatām no 23. līdz 25.aprīlim.

Šajā mēnesī aicinām uzzināt vairākus jaunus, līdz šim latviešu valodā netulkotus, autorus. Endrū Meins, profesionāls iluzionists, spoži debitējis britu literatūrā, piedāvā Dena Brauna cienīgu sižetu savā spriedzes trillerī “Naturālists”. Norvēģu rakstnieks Jāns Ēriks Fjells, izglītību ieguvis IT nozarē, kļuvis par līdz šim jaunāko rakstnieku, kas saņēmis Grāmattirgotāju balvu par detektīvu “Ziņotājs”, ko latviešu valodā iztulkojusi Raita Kozlovska. Franču rakstnieku Franku Tiljē latviešu lasītājs varēs iepazīt ar spriedzes romānu “Sapņot”. Tajā  galvenā varone, psiholoģe Abigeila, palīdz šķetināt izmeklēšanu, taču pašas dzīvi apgrūtina neparasta slimība – narkolepsija, kas reizēm traucē saprast, vai notiekošais ir sapnis vai īstenība.

Cik bieži jūs  pieķerat  sevi, kaut ko darot vai runājot pilnīgi automātiski, jo domās esat kaut kur citur? Cik bieži gadās, ka darbā domājat par mājām, bet mājās – par darbu? Īsti piemērota grāmata kristīgo Lieldienu nedēļai būs Ričarda Rora kristīgās meditācijas mācība “Šeit un tagad”.  Šodienas cilvēka sadrumstalotajai domāšanai tā  ļaus rast ceļu uz viengabalaināku, veselīgāku veidu, kā uztvert pasauli.

Lai izdodas atrast sirdij tuvu tēmu un aizraujošu lasāmvielu.

Jauno grāmatu izsniegšana notiks piektdien, 26. aprīlī.

Informāciju sagatavoja:

Līga Rozīte