28.09.2018
Jau ceturtās Valkas novada Dzejas dienas

29. septembrī  plkst 14.00 dzejas cienītājus aicinās jau  Valkas novada ceturtās  Dzejas dienas, kas tradicionāli notiks Valkas mākslas skolā Beverīnas ielā 5. Pasākumā piedalīsies gan dzejnieki no Rīgas, gan no Valkas novada.

 

Madara Gruntmane ir mācījusies Liepājas Emīla Melngaiļa mūzikas vidusskolā, absolvējusi Baltijas Starptautisko akadēmiju kultūras projektu vadībā. Kopš 2010.gada vada radošo apvienību “I Did It” un darbojas kā kultūras pasākumu producente. Ir daudzu Latvijā labi pamanītu projektu autore. Guvusi arī plašu starptautisku pieredzi. Pirmā publikācija žurnālā “Latvju Teksti” 2015.gada jūlijā. 2016.gada Latvijas Literatūras gada balvas nominante kategorijā "Spilgtākā debija literatūrā" ar dzejas krājumu "Narkozes”.

 

Marija Luīze Meļķe - dzimusi Cēsīs, pašlaik dzīvo un mācās Rīgā, darbojas Popper Magazine tapšanā. Viņa glezno, zīmē, fotografē, veido ilustrācijas, vada bērnu dzimšanas dienu ballītes un dzejo. Divkārtēja Poetry Latvia organizēto dzejas slamu uzvarētāja, kādreizējo jauno dzejnieku apvienību Lmsīxmrkrv un 10. Bunkurs biedre.

 

Jaunajai dzejniecei un māksliniecei ir svarīgi, lai viņas teksti lasītājus un klausītājus sasniegtu tiešā veidā. Publikai viņa lasa bieži un izteiksmīgi. Marijas Luīzes dzejoļi ir ne tikai amizanti un intuitīvi, bet arī intīmi, un klausoties gribas, lai viņas pārliecinātība pilda arī tevi pašu.

 

Ādams Lapiņš ir Valkas novada literārās apvienības un Latvijas Bērnu fonda 2017.gadā izsludinātā konkursa "Doma izgaismo vārdu" laureāts. Ādams nāk no Kārķiem, tāpēc jauno dzejnieku varam droši uzskatīt par mūsu novadnieku. Dzeja publicēta interneta žurnālā “Satori”.

 

Kā katru gadu pasākumā ar spilgtu un emocionālu sniegumu klausītājus aizraus dvīņumāsas  Zane  Brūvere - Kvēpa un un Indra Brūvere - Daruliene. Šis gads māsām ir īpašs ar to, ka izdevniecībā “Pētergailis” tika izdota   Brūveru ģimenes dzejoļu grāmata bērniem – " Brūveri brūvē".

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.