09.06.2020
Informācija Valkas bibliotēkas apmeklētājiem

Valkas novada Centrālā bibliotēka turpina apkalpot apmeklētājus DARBA DIENĀS no pl.10.00 – 18.00, ievērojot valstī noteiktos fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Apmeklētājiem pieejami šādi bibliotēkas pakalpojumi:

• grāmatu nodošana (1.stāvā)
  • grāmatu saņemšana (2.stāvā)
  • datora izmantošana (līdz 15 min)
  • iespēja lasīt jaunākās avīzes 1.stāva lasītavā līdz 30 min., lietojot sejas aizsegus.

Valkas bibliotēka aicina apmeklētājus:

•  grāmatas pirms bibliotēkas apmeklējuma rezervēt, izmantojot elektronisko katalogu, e-pastu valkasbiblioteka@valka.lv vai telefonu 64723672, 29136199,
  •  ienākot bibliotēkas telpās, veikt roku dezinfekciju,
  •  būt sociāli atbildīgiem un ievērot divu metru distanci,
  • izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt bibliotēku, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī, ja personai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Bibliotēkas darbību reglamentē Kultūras ministrijas rīkojums “Par sociālās distancēšanās nodrošināšanu bibliotēkās”.  Info Kultūras ministrijas mājaslapā (TE)

Valkas bibliotēkā tiek veikta saņemto grāmatu karantīna, nodrošinot to īslaicīgu uzglabāšanu atsevišķi no pārējām krājuma vienībām.

Informāciju sagatavoja:

Aija Rudīte