06.01.2020
Evgenias Kozlovas krustdūriena darbu izstāde

No 7.janvāra līdz 21.februārim Valkas novada Centrālajā bibliotēkā aplūkojama Evgenias Kozlovas rokdarbu izstāde “Kad dvēsele atpūšas…”.

Evgenia ar izšūšanu nodarbojas jau kopš bērnības, kad šo rokdarbu mākslu viņai iemācījusi vecāmāte. Amata maksla aizsākusies ar spodrdūrienu tehniku, izmantojot pašas izdomātus un uzzīmētus paraudziņus.

Kad radusies iespēja pasūtīt jau gatavus dažādu veidu un tēmu paraudziņus, Evgenia sākusi izšūt krustdūrienā. Šajā tehnikā viņa jau strādā apmēram 15 gadus.

Savus rokdarbus Evgenia gan dāvina draugiem, gan pārdod. Tādēļ interesentiem ir iespēja pasūtīt izšuvumā veidotu zīmējumu vai attēlu. Ja klients vēlas ziedus, rokdarbniece labprāt piedāvās dažādus paraugus, no kuriem izvēlēties vēlamo.

Iztādē “Kad dvēsele atpūšas…” aplūkojamie izšuvumu rokdarbi ir Evgenias sirdsdarbs, ar kuriem viņa aizpilda vakarus.

Aicinām uz izstādes atklāšanu 2020.gada 9.janvārī pl.17.30 Valkas bibliotēkā!

Inese Avotiņa

Valkas NCB Lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītāja