04.10.2017
Latvijas mēroga eseju konkurss jauniešiem

Briselē: Mecenāts un starptautiskās organizācijas "ONE" Jaunatnes vēstnieks Beļģijā Uldis Šalajevs izsludina Latvijas mēroga eseju konkursu "Latvijas nākotne … Eiropā" jauniešiem.

 

Eseju konkursā tiek aicināti piedalīties visi jaunieši, neatkarīgi no tā, kur viņi šobrīd mācās, strādā, dzīvo – gan Latvijā, gan arī ārpus tās. Labākajiem eseju autoriem konkursa žūrija pasniegs diplomus un vērtīgas balvas.


Jaunieši vecumā līdz 35 gadiem tiek aicināti uzrakstīt un iesniegt līdz 30.novembrim argumentētu eseju (3000 līdz 5000 vārdi) par to, kāda būs Latvijas loma un kā tā attīstīsies jaunajā Eiropas Savienības (ES) valstu saimē līdz 2030.gadam, ņemot vērā Lielbritānijas izstāšanos no 28 valstu ES 2019.gadā. Esejas autoram, īsumā raksturojot problēmas Latvijā Eiropas Savienības kontekstā, pēc saviem ieskatiem jāpiedāvā konkrēti priekšlikumi šo problēmu risināšanā, rēķinoties ar Baltajā grāmatā par Eiropas nākotni piedāvāto scenāriju ieskicējumiem. Esejai jābūt autora paša oriģināldarbam, un tā nedrīkst būt iepriekš publicēta.

 

Lasīt vairāk

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.