18.01.2017
Lieliska iespēja pieteikties stipendijai par dalību IFLA WLIC 2017 Vroclavā

Pagājušajā gadā Māra Jēkabsone bija viena no laimīgajiem un pateicoties šādai stipendijai piedalījās IFLA WLIC 2016 Kolumbusā ASV.  Māra aicina nelaist garām iespēju, jo, kas zina, varbūt kādam no Jums izdodas iegūt atbalstu.

Uzmanību!! Priekšroka tiks dota tiem, kas IFLA lielajā konferencē līdz šim nav bijuši un kam šī varētu būt pirmā pieredze.
Otrs nosacījums ir dalība nacionālajā bibliotekāru biedrībā.

Ja ir nepieciešama konsultācija vai padoms pieteikuma rakstīšanā, droši sazinieties ar Māru.

Māra Jēkabsone

Bibliotēku attīstības centra vadītāja

Latvijas Nacionālā bibliotēka

tālr. 67716050, mob. 26115747

***
IFLA World Library and Information Congress Participation Grants It is our great pleasure to announce that the IFLA World Library and Information Congress 2017 has made available funds to provide support for 20 delegates to attend IFLA WLIC 2017 by waiving their registration fee.

Priority is given to those applicants:

* who are a first time attendee to the World Library and Information Congress

* and who are a member of their National Library Association.

Applications should enclose (pieteikumā jāiekļauj):

* curriculum vitae (CV)

* your motivation concerning the professional benefit of attending the conference (max. 200 words)

(motivācijas vēstule, kurā tiek izklāstīts Jūsu profesionālais ieguvums no šīs konferences - max 200 vārdi)

* proof of membership of national library association (ie. copy of membership card, letter from the association etc.)
(Apliecinājums, ka esat Nacionālās bibliotekāru biedrības biedrs, piemēram, dalībnieka kartes kopija, asociācijas vēstulu u.tml.)

Applications should be submitted to:

(Pieteikumus jāiesniedz uz norādīto e-pasta adresi)

Email: grants[uz]iflamail[punkts]org

Submission deadline: 1 March 2017