18.01.2018
LBB izsludina nomināciju “Gada notikums Latvijas bibliotēkās 2017”

Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB) izsludina pieteikumu pieņemšanu nominācijā “Gada notikums Latvijas bibliotēkās 2017”.

Kas iedvesmojošs un spēcīgs noticis Latvijas bibliotēku dzīvē 2017. gadā? Ko esam sasnieguši? Ar ko varam lepoties? Kurš ir 2017. gada veiksmes stāsts? Kas jums bija vissvarīgākais 2017. gadā Latvijas bibliotēku dzīvē?

Ikviens Latvijas bibliotekārs ir aicināts iesniegt pieteikumu, aizpildot tiešsaistes formu. Nominēt var gan valsts mēroga, gan reģionāla līmeņa, gan vietējas nozīmes notikumus. Pieteikumu skaitam no katra bibliotekāra vai bibliotēkas nav ierobežojumu, un pieteikt var jebkuru notikumu no jebkuras bibliotēkas vai nozares kopumā. Piesakiet visu, ko redzat kā “Gada notikumu Latvijas bibliotēkās 2017”.

Gada notikuma pieteikumi tiks pieņemti līdz 2018. gada 20. februārim, tad tie tiks apkopoti sarakstā un nodoti tiešsaistes balsošanai. Atbilstoši balsojumam tiks izveidots nozīmīgāko notikumu saraksts un godināts visvairāk balsis ieguvušais notikums.

Plašāka informācija un pieteikuma forma pieejama LBB tīmekļvietnē: