13.04.2021
Konkurss “Atpazīsti bibliotēku no iekšpuses!”

SIA "Virja LK" pavasara smaržu un sajūtu iedvesmoti, piedāvā jaunu konkursu par bibliotēku iekštelpām!

"Esam ļoti pateicīgi par bibliotekāru atsaucību, veidojot interjera bilžu kolekciju, kura mums kopīgiem spēkiem izdevās visnotaļ apjomīga, līdz ar to ne visi uzņemtie attēli būs šoreiz apskatāmi. Konkursā iekļauti foto gan no pašām bibliotēkām, gan telpām, kam jāiziet cauri, lai sasniegtu pašu grāmatu krātuvi."

Konkursu veido 26 jautājumi, katrā no tiem ir kāda piezīme par bibliotēku un iekštelpu attēls. Jūsu uzdevums – minēt precīzu nosaukumu attēlos redzamajām bibliotēkām, tādējādi iegūstot 130 punktus. Piedalies konkursā ŠEIT.

Galveno balvu - Dāvanu karti 40EUR vērtībā  - saņems naskākais vislielāko punktu skaita ieguvējs. Veicināšanas balvas iegūs nākamie trīs - ātrākie un rezultatīvākie minētāji.

Jūsu atbildes gaidīsim līdz 01.07.2021. uz kaspars@virja.lv.  Informāciju par rezultātiem un uzvarētāju, kā arī pareizās atbildes paziņosim ŠEIT.

Lai krāšņa minēšana!

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.