06.03.2020
Aicinām darbā galveno bibliotekāru

Valkas novada Centrālā bibliotēka (reģ. Nr. 9000191255) uz noteiktu laiku aicina darbā galveno bibliotekāru (kods pēc profesiju klasifikatora  26220 2).

Darba vieta – Rīgas ielā 22, Valkā.

Darba pamatpienākumi:

  • lietotāju apkalpošana automatizētajā bibliotēku informācijas sistēmā ALISE;
  • darbs ar periodiku un lasītavas krājumu;
  • nodrošināt bibliotēkas pakalpojumu un piedāvājumu publicitāti;
  • piedalīties lasīšanu un bibliotēku popularizējošu pasākumu organizēšanā un norisē;
  • pildīt ES informācijas punkta koordinatora darbu.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība humanitāro vai sociālo zinātņu jomā (izglītība bibliotēkzinātnē vai  informācijas pārvaldībā tiks vērtēta kā priekšrocība) vai 3. līmeņa profesionālā kvalifikācija bibliotēku nozarē;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • labas komunicēšanas spējas, prasme strādāt komandā.

Vēlamā pieredze un prasmes:

  • BIS ALISE lietošanas prasmes un iemaņas;
  • pieredze bibliotekārajā darbā;
  • svešvalodu zināšanas;
  • jaunāko informācijas tehnoloģiju pārzināšana.

Mēs piedāvājam:

  • pilnu amata likmi (uz noteiktu laiku);
  • atalgojumu (600 EUR pirms nodokļu nomaksas);
  • atbalstu profesionālajā izaugsmē;
  • sociālās garantijas.

Ja redzat sevi šajā amatā, pieteikumu un CV lūdzam iesniegt līdz 2020. gada 31. martam Valkas novada Centrālās bibliotēkas direktorei – sūtot pa pastu ar norādi “Pieteikums vakancei” (pasta zīmogs 31. marts) Rīgas ielā 22, Valka, Valkas novads, LV 4701 vai uz e-pastu: liga.rozite@valka.lv

Papildinformācija pa tālruni 26333466, 64723672

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.