15.06.2018
Aicinājums piedalīties Latvijas Bibliotekāru biedrības Vidzemes nodaļas 21.saietā-konferencē

Aicinām piedalīties Latvijas Bibliotekāru biedrības Vidzemes nodaļas 21.saietā-konferencē “Bibliotēkas pamatvērtības un nākotnes izaicinājumi” 2018. gada 18. un 19. jūlijā Alūksnē.

2018. gada 18.–19. jūlijā tiksimies Alūksnes Kultūras centrā, Alūksnē, Brūža ielā 7, kur noritēs ikgadējais Latvijas Bibliotekāru biedrības Vidzemes nodaļas saiets-konference. Tiksimies, lai pilnveidotos, iegūtu jaunas zināšanas, satiktos ar kolēģiem, iedvesmotos un dalītos pieredzē!

Konferenci organizē Latvijas Bibliotekāru biedrības Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Alūksnes pilsētas bibliotēku. Mūs atbalsta Alūksnes novada pašvaldība, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Europe Direct informācijas centrs Gulbenē, Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Sīkāku info un aicinājuma vēstuli, pieteikuma formu un programmu SKATĪT ŠEIT