27.04.2020
Aicinājums kultūras darbiniekiem piedalīties BEZMAKSAS tiešsaistes semināru ciklā

Šajā pārmaiņu laikā, kad nevaram būt kopā klātienē, aicinām piedalīties tiešsaistes mācību semināros “Kultūras un cilvēciskais pieskāriens tiešsaistē: jaunas iespējas uzrunāt un iesaistīt plašu auditoriju kultūras un izglītības projektos”, kas tiek īstenoti, sadarbojoties Eiropas Parlamenta deputātei Dacei Melbārdei un Latvijas Nacionālajam kultūras centram ar Eiropas Parlamenta ECR Group (Eiropas konservatīvo un reformistu grupa) atbalstu.

 

Mācības norisināsies 2 nedēļu garumā no 11.–23. maijam. Semināra programma (TE) un apraksts (TE).  Pieteikšanās līdz 2020. gada 3. maijam, aizpildot pieteikšanās anketu https://ej.uz/6gh9

 

Pateicoties ECR Group un Latvijas Nacionālā kultūras centa atbalstam, dalība programmā ir bez maksas! Programmas noslēgumā dalībnieki saņems Latvijas Nacionālā kultūras centra apliecību, kas apliecina mācību programmas apguvi.

 

Semināru mērķis ir veicināt Latvijas kultūras, izglītības un nevalstisko organizāciju darbinieku profesionālo izaugsmi un tālākizglītību, motivēt pārmaiņu laikā turpināt īstenot iesāktos projektus un uzsākt jaunus, izmantojot digitālās vides piedāvātās iespējas, kā arī uzturēt aktīvu dialogu, labas prakses apmaiņu un saziņu profesionāļu starpā COVID-19 dīkstāves laikā.

 

Mācību semināru laikā pieredzējuši pasniedzēji sniegs informāciju gan par inovatīvām metodēm, kuras varētu palīdzēt mazināt dīkstāves negatīvo ietekmi, gan arī par autortiesību un citiem saistītiem jautājumiem, kas tieši ietekmē tiešsaistes pakalpojumu veidošanu. Semināru ietvaros plānotas arī tiešsaistes diskusijas, lai padziļināti izprastu e-kultūras konceptu, apmainītos ar labās prakses piemēriem tiešsaistes komunikācijā un
pakalpojumu veidošanā, uzzinātu par interesantākajiem tiešsaistes kultūras pakalpojumiem un sabiedrības iesaistes veidiem.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.